INSPIRASJONSSIDEN TIL BOBILTUREN

Bobilturen.no

Tips oss

+47 907 66 643

Ferda inviterer til åpent hus!

Mens vi venter på snøen som smelter kan forberedelsene til våren starte. Ferda, for eksempel, inviterer til åpent hus på alle sine avdelinger 16.-18. mars.

av | mar 14, 2023

Bobilforhandleren, med avdelinger over hele landet, har fått inn flere nyheter og har gode tilbud på demomodeller. Det blir langåpent, pølseservering, og butikkene som bugner av nyheter. Det var kø da Ferdas nordligste avdeling åpnet dørene til sitt nye senter i Nordkjosbotn i fjor høst. Til helgen har også de åpent hus!

Finn ut mer her.

Send tips til Bobilturen.no

Bobilturen.no tar imot tips, kontakt oss gjerne!

0 kommentarer

Send inn en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *

følg oss
Noe å fortelle?
Populære artikler
Kategorier

Andre innlegg

En samtale med to Nortrippere

En samtale med to Nortrippere

Ved å kjøpe Nortrip-guiden får du tilgang til et nettverk av unike Nortrip-verter i hele Norge og nå også Sverige, hvor du kan parkere gratis over natten. Men … hva mener brukerne, de såkalte Nortripperne, om Nortrip-guiden og opplevelsen hos vertene?

Fra luksus til lukt – bobilbrukerfellen!

Fra luksus til lukt – bobilbrukerfellen!

«- Hjelp! Hva gjør vi når det stinker pyton i bobilen? Jeg tror det kommer fra gråvannstanken, hva kan vi ha i tanken for å unngå vond lukt?» Det korte svaret er: Unngå å tømme slikt som gir vond lukt i vaskene – og tøm tanken!

Bobil og bompenger i Frankrike 

Bobil og bompenger i Frankrike 

Motorveiene i Frankrike er effektive og vel vedlikeholdt, men du må betale for etappene. Forebygg frustrasjon – her er fem fakta om bompenger i Frankrike!