INSPIRASJONSSIDEN TIL BOBILTUREN

Bobilturen.no

Tips oss

+47 907 66 643

Bobil og vårvask?

Denne meldingen går til bobileiere i Stavanger-området, og folk som kjenner bobileiere i Stavanger-området.

av | mar 27, 2022

Kjenner du noen som fortjener å få deler av bobilen sin rengjort innvendig? Eller er det kanskje deg?

Lørdag 2. april har Bobilturens redaksjon avtale om å teste ut et miljøvennlig rengjøringsprodukt, som knapt veier noe, i en bobil. Til det trenger vi en bobil!

Kjenner du noen som fortjener å få deler av bobilen sin vårvasket innvendig? Eller er det kanskje du selv som fortjener dette? Den som kommer med den kjekkeste forespørselen / anbefalingen blir trukket ut, så send melding til Bobilturens redaksjon i messenger eller post@bobilturen.no  😁😎

Det er fullt mulig å vaske bobilen skinnende ren uten masse styr og kemikalier! Illustrasjonsbilder for å vise hvordan det ikke trenger å gjøres.

Vilkår

Forutsetningen er at bobilen kan kjøres til oppgitt adresse i Stavanger tidsnok til testing og filming kl. 11.00 lørdag 2. april, og at vi får filme og fotografere i bilen mens den vaskes innvendig. Som takk for bidraget rengjøres vinduene og overflatene i kjøkkenet og salongen. Det er ingen krav til at bileier stiller for intervju eller foto.

Merk: Dette er ingen annonsering. Bobilturen.no har ingen økonomiske interesser eller fordeler av dette. Vi har bare lyst til å teste ut en mer miljøvennlig måte å få bobilen ren på.

Artikkelen blir publisert på Bobilturen.no og tilknyttede sosiale media, så følg med!

Send tips til Bobilturen.no

Bobilturen.no tar imot tips, kontakt oss gjerne!

0 kommentarer

Send inn en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *

Andre innlegg

Europa koker – hold hodet kaldt under bobilturen! 

Europa koker – hold hodet kaldt under bobilturen! 

Bobilen er bolig, bil, bad, kjøkken, soverom og kjøleskap på hjul. Under hetebølger er det fare for at både folk, dyr, mat, medisiner og teknikk blir farlig overopphetet. Her er tips som kan gjøre bobiltur og sommerferie i varmen både trygg og trivelig!

Julie på fire hjul for MEF

Julie på fire hjul for MEF

I snitt er Julie Brodtkorb, administrerende direktør i Maskinentreprenørenes forbund, på hjul til medlemmer og ansatte landet rundt tre dager i uken. Det går utmerket, takket være bobilen «Fri flyt». – Samlet har medlemsbedriftene i MEF om lag 45 000 ansatte....

En samtale med to Nortrippere

En samtale med to Nortrippere

Ved å kjøpe Nortrip-guiden får du tilgang til et nettverk av unike Nortrip-verter i hele Norge og nå også Sverige, hvor du kan parkere gratis over natten. Men … hva mener brukerne, de såkalte Nortripperne, om Nortrip-guiden og opplevelsen hos vertene?